SIHG20N50C
Partnumber:
SIHG20N50C
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC