SIHG73N60E-GE3
Partnumber:
SIHG73N60E-GE3
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 600V 73A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC