SIOV-S20K550
Partnumber:
SIOV-S20K550
Manufacturer:
TDK
products.category:
IC CHIPS
Availability:
Out of stock
Package
Var MOV 550VAC/745VDC 6500A 910V Thru-Hole Radial Bulk