SIQ127RL-101
Partnumber:
SIQ127RL-101
Manufacturer:
Delta Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
744 in stock
SKU:
SIQ127RL-101
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz 2.1A 151mOhm DCR T/R