SIRB40DP-T1-GE3
Partnumber:
SIRB40DP-T1-GE3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 40V 24.4A 8-Pin PowerPAK SO EP T/R