SIT8003AC-11-33S-2.04800X
Partnumber:
SIT8003AC-11-33S-2.04800X
Manufacturer:
SiTime
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 2MHz ±20ppm (Stability) 15pF LVCMOS/LVTTL 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD Bulk