SIT8008AI-23-33E-20.000000
Partnumber:
SIT8008AI-23-33E-20.000000
Manufacturer:
SiTime
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 20MHz ±50ppm (Stability) 15pF HCMOS/LVCMOS 55% 3.3V Medical 4-Pin QFN SMD Bulk