SIT9102AI-232H25S125.00000X
Partnumber:
SIT9102AI-232H25S125.00000X
Manufacturer:
SiTime
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 125MHz ±25ppm (Stability) LVDS 55% 2.5V 6-Pin QFN SMD T/R