SIT9120AC-2D2-33E100.000000T
Partnumber:
SIT9120AC-2D2-33E100.000000T
Manufacturer:
SiTime Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
LVDS Output Clock Oscillator, 25MHz Min, 212.5MHz Max, 100MHz Nom, CMOS,