SIT9120AI-2B3-XXE150.000000
Partnumber:
SIT9120AI-2B3-XXE150.000000
Manufacturer:
SiTime Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
LVDS Output Clock Oscillator, 25MHz Min, 212.5MHz Max, 150MHz Nom, CMOS,