SIT9121AI-1B2-33E125.000000
Partnumber:
SIT9121AI-1B2-33E125.000000
Manufacturer:
SiTime
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator MEMS 125MHz ±25ppm (Stability) LVPECL 55% 3.3V 6-Pin QFN SMD Bulk