SK025M0100BZF-0611
Partnumber:
SK025M0100BZF-0611
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (6.3 X 11mm) Radial 2.5mm 160mA 2000h 85°C Bulk