SK035M0047AZS-0511
Partnumber:
SK035M0047AZS-0511
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 47uF 35V 20% (5 X 11mm) Radial 2.5mm 120mA 2000h 85°C T/R