SK107C225KARTR1
Partnumber:
SK107C225KARTR1
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 500V X7R 10% Radial 20.3mm 125°C T/R