SK60GM123
Partnumber:
SK60GM123
Manufacturer:
SEMIKRON
products.category:
MODULES
Availability:
1137 in stock
SKU:
SK60GM123
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 60A 10-Pin Case T-35