SKKD100/08
Partnumber:
SKKD100/08
Manufacturer:
SEMIKRON
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module: diode, double series, 800V, If:100A, SEMIPACK1, V: A10, 175A