SKKD170F12
Partnumber:
SKKD170F12
Manufacturer:
SEMIKRON
products.category:
IC CHIPS
Availability:
495 in stock
SKU:
SKKD170F12
Package
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 170A, 1200V V(RRM), Silicon