SKM100GB123D
Partnumber:
SKM100GB123D
Manufacturer:
Semikron
products.category:
MODULES
Availability:
367 in stock
SKU:
SKM100GB123D
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 100A 3-Pin Case D-61