SKM100GB125DN
Partnumber:
SKM100GB125DN
Manufacturer:
Semikron
products.category:
MODULES
Availability:
1975 in stock
SKU:
SKM100GB125DN
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 100A 7-Pin Case D-93