SKM200GB125D
Partnumber:
SKM200GB125D
Manufacturer:
Semikron
products.category:
MODULES
Availability:
490000 in stock
SKU:
SKM200GB125D
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 200A 3-Pin Case D-56