SKM300GB123D
Partnumber:
SKM300GB123D
Manufacturer:
Semikron
products.category:
MODULES
Availability:
1962 in stock
SKU:
SKM300GB123D
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 300A 7-Pin Case D-56