SKM300GB125D
Partnumber:
SKM300GB125D
products.category:
MODULES
Availability:
1113 in stock
SKU:
SKM300GB125D
Package
Insulated Gate Bipolar Transistor, 300A I(C), 1200V V(BR)CES, N-Channel, CASE D 56, SEMITRANS 3, 7 PIN