SKM400GB125D
Partnumber:
SKM400GB125D
Manufacturer:
Semikron Danfoss
products.category:
MODULES
Availability:
571 in stock
SKU:
SKM400GB125D
Package
Trans IGBT Module N-CH 1200V 400A 7-Pin Case D-56