SKVC20A251
Partnumber:
SKVC20A251
Manufacturer:
Semikron
products.category:
MODULES
Availability:
950 in stock
SKU:
SKVC20A251
Package
Var 250VAC/320VDC 6500A 390V Bolt-Down