SL1215-150K3R3-PF
Partnumber:
SL1215-150K3R3-PF
Manufacturer:
TDK
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 10% 1KHz 3.3A 22mOhm DCR RDL Bulk