SLF10145T-101M1R0-PF
Partnumber:
SLF10145T-101M1R0-PF
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 1.1A 0.24Ohm DCR T/R