SLF10145T-101M1R0-PF
Partnumber:
SLF10145T-101M1R0-PF
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 1KHz Ferrite 1.1A 0.24Ohm DCR T/R