SLF12575T-150M4R7-H
Partnumber:
SLF12575T-150M4R7-H
Manufacturer:
TDK CORPORATION OF AMERICA
products.category:
others
Availability:
1412 in stock
SKU:
SLF12575T-150M4R7-H
Package
FIXED IND 15UH 4.7A 18.4 MOHM