SLF7045T-331MR35-H
Partnumber:
SLF7045T-331MR35-H
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 20% 100KHz Ferrite 0.37A 1.38Ohm DCR Automotive T/R