SLW26S-1C7LF
Partnumber:
SLW26S-1C7LF
Manufacturer:
Amphenol ICC
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FFC/FPC Connector SKT 26 POS 1mm Solder ST Thru-Hole Tray