SM-42TB203
Partnumber:
SM-42TB203
Manufacturer:
NIDEC Copal Electronics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 11(Elec)Turn 1.5mm (4.8 X 6 X 3.9mm) Gull Wing SMD T/R