SM14B-SRSS-G-TB(LF)(SN)
Partnumber:
SM14B-SRSS-G-TB(LF)(SN)
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 14 POS 1mm Solder RA SMD T/R