SM24B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
Partnumber:
SM24B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
Manufacturer:
JST
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 24 POS 1.5mm Solder RA SMD T/R