SM6227FT200R
Partnumber:
SM6227FT200R
Manufacturer:
Stackpole Electronics, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 6227 200 Ohm 1% 3W ±20ppm/°C J-Lead SMD T/R