SMA-A0102FTDL10R
Partnumber:
SMA-A0102FTDL10R
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0102(0805) 10 Ohm 1% 0.3W ±50ppm/°C Melf Pad SMD Automotive Medical T/R