SMA-A0207FTDT47R
Partnumber:
SMA-A0207FTDT47R
Manufacturer:
TE Connectivity
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thin Film 0207(2309) 47 Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Melf Pad SMD Automotive Medical T/R