SMA6J33A
Partnumber:
SMA6J33A
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
100000 in stock
Package
Diode TVS Single Uni-Dir 33V 600W 2-Pin SMA T/R