SMA6J33CA
Partnumber:
SMA6J33CA
Manufacturer:
ST/LITTELFUSE/BOURNS
Availability:
10000 in stock
Package
TVS Diode Single Bi-Dir 33V 600W 2-Pin SMA T/R