SMAJ24A/TR7
Partnumber:
SMAJ24A/TR7
Manufacturer:
YAGEO
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
100000 in stock
Package
Diode TVS Single Uni-Dir 24V 400W 2-Pin SMA T/R