SMAJ30CAHE3/61
Partnumber:
SMAJ30CAHE3/61
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1374 in stock
SKU:
SMAJ30CAHE3/61
Package
DIODE TVS SINGLE BI-DIR 30V 400W AUTOMOTIVE 2-PIN SMA T/R