SMAJ33A-TR
Partnumber:
SMAJ33A-TR
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode TVS Single Uni-Dir 33V 400W 2-Pin SMA T/R