SMAJ33CA
Partnumber:
SMAJ33CA
Manufacturer:
VISHAY/LITTELFUSE/DIODES/BORN/ST/MCC
Availability:
1077 in stock
SKU:
SMAJ33CA
Package
Diode TVS Single Bi-Dir 33V 400W 2-Pin SMA