SMAJ36CA
Partnumber:
SMAJ36CA
Manufacturer:
DIODES/VISHAY/LITTELFUSE
Availability:
1034 in stock
SKU:
SMAJ36CA
Package
TVS Diode Single Bi-Dir 36V 400W 2-Pin SMA