SMAJ7.5CA-E3/61
Partnumber:
SMAJ7.5CA-E3/61
Manufacturer:
Vishay
Availability:
10000 in stock
Package
TVS Diode Single Bi-Dir 7.5V 400W 2-Pin SMA T/R