SMAZ5V1-13-F
Partnumber:
SMAZ5V1-13-F
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Availability:
653 in stock
SKU:
SMAZ5V1-13-F
Package
Diode Zener Single 5.1V 5% 1W 2-Pin SMA T/R