SMB8J24CA
Partnumber:
SMB8J24CA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
500000 in stock
SKU:
SMB8J24CA
Package
Diode TVS Single Bi-Dir 24V 800W Automotive 2-Pin SMB