SMBG33A-E3/52
Partnumber:
SMBG33A-E3/52
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
TVS Diode Single Uni-Dir 33V 600W 2-Pin SMBG T/R