SMBJ16CA
Partnumber:
SMBJ16CA
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
592 in stock
SKU:
SMBJ16CA
Package
DIODE TVS SINGLE BI-DIR 16V 600W 2-PIN SMB