SMBJ17CA
Partnumber:
SMBJ17CA
Manufacturer:
VISHAY/DIODES
Availability:
404 in stock
SKU:
SMBJ17CA
Package
Diode TVS Single Bi-Dir 17V 600W 2-Pin SMB