SMBJ18CA-13-F
Partnumber:
SMBJ18CA-13-F
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Availability:
629 in stock
SKU:
SMBJ18CA-13-F
Package
Diode TVS Single Bi-Dir 18V 600W 2-Pin SMB T/R